KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16784174

nr 1678 4174

Blandteknik

Joachim Granit (1960), komposition. Signerad a tergo, daterad 1996. Blandteknik, bildmått: 48x38 cm, yttermått inklusive ram: 72x60 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 10 februari 2025
kl 19:23:58